Úvod O nás Nabídka Dokumenty Reference Zákony Objednávka Kontakt
Zahradni ohňostroje Pyrotechnické výrobky Realizované ohňostroje Aktuality Akce!
 
 
Aktuality
 

Nová nabídka ohňostrojů
pro jarní a letní oslavy! Navštivte stránku Akce!
 
Nová videa!
Na stránky jsme přidali nová videa - Silvestrovský ohňostroj z Nového Dvora u Cerhonic a Novoroční ohňostroj v Záhoří u Písku. Videozáznamy najdete na stránce Realizované ohňnostroje.

Novoroční ohňostroj v Záhoří u Písku se opět vydařil.                                                         Novoroční ohňostroj v Záhoří nás příjemně překvapil rostoucím zájmem návštěvníků o tuto akci. Zabezpečení ze strany pořadatelů opět nemělo ani tu nejmenší chybičku, všude kolem vládla příjemná atmosféra a zvědavý Měsíc na to vykukoval zpoza mráčku. Až po skončení ohňostroje se ukázal v celé kráse. Asi nám nechtěl na obloze konkurovat.  

Moc děkujeme všem, kteří se na organizaci ohňostroje podíleli - panu starostovi, zvukovému technikovi, sehrané partě hasičů, dámám, připravujícím skvělé občerstvení a sponzorům, kteří neváhají přispět k tomu, aby se mohla takováto akce uskutečnit. Stále nás fascinuje ochota a samozřejmost, s jakou se všichni na přípravě této akce podílejí. Prostě - kdo umí, ten umí.  Děkujeme i Vám, kteří jste neváhali a přišli s námi sdílet vstup do roku 2018.                                                                   

 

Video z ohňostroje najdete na stránce Realizované ohňostroje.

 

 
Ohňostroje Písek na Facebooku! 
Kromě  internetových stránek  nás můžete navštívit i na našem Facebookovém profilu.                
Nemusíte nás dlouho hledat,
stačí kliknout na obrázek vedle tohoto  textu:                               


 

Formulář pro ohlášení ohňostroje:
Se změnou legislativy přišly i změny v ohlašování ohňostrojů. Podrobnosti najdete na stránce Zákony. Interaktivní formulář pro ohlášení ohňostroje  a podrobnosti  pro jeho vyplnění najdete ZDE.
 
 
 
Ohňostroje Písek - profesionální ohňostroje, ohňostroje pro vlastní odpálení tel: 724311586