Úvod O nás Nabídka Dokumenty Reference Zákony Objednávka Kontakt
Zahradni ohňostroje Pyrotechnické výrobky Realizované ohňostroje Aktuality Akce!
 
 
Aktuality

Ohňostroje Písek a obec Záhoří společně do  roku 2020
Vlídné počasí po celý den jako by bylo předzvěstí pěkného večera a zároveň pozvánkou pro diváky letošního ohňostroje. A že se Vás sešlo opravdu hodně. Za to bychom chtěli všem opravdu upřímně poděkovat, protože bez Vás by to prostě nebylo ono.
Velkým přínosem bylo i ozvučení pomocí nové zvukové aparatury s výbornou obsluhou. Náš dík patří i tradičně skvělé organizaci pod vedením pana starosty, místním usměvavým ženám, které připravují občerstvení, hasičskému sboru obce Záhoří, který bdí nad průběhem akce, zkrátka všem, kteří se na průběhu akce podílejí. Bez přehánění můžeme říci, že mnoho obcí a měst může jen tiše závidět, že v Záhoří to prostě umí.
A proto se k Vám těšíme i příští rok.
Videozáznam z ohňostroje najdete na stránce Realizované.
 
 
Novoroční ohňostroj  1.1. 2019  v Záhoří u Písku
První leden 2019 nás nepříjemně překvapil větrným počasím, které se, bohužel, projevilo nejen při přípravě ohňostroje, ale i v jeho průběhu.  Vlivem silného větru dochází k rychlejšímu hoření efektů  i jejich rozmístění na obloze pak není úplně přesné.  Ale větru a dešti neporučíš.
Přiznáme se, že vzhledem k nepříznivému počasí jsme očekávali malou účast diváků. Ale velice jsme se zmýlili a byl to omyl, který dokáže potěšit.  Neradi bychom se pletli v odhadu, ale Vás, diváků, bylo zase více, než minulý rok.
Děkujeme Vám za Vaši přízeň, za to, že jste v takovém hojném počtu přišli s námi otevřít rok 2019.
Děkujeme panu starostovi za již tradičně výbornou komunikaci a spolupráci, zvukovému technikovi, který  to ve větru vůbec neměl snadné, hasičům za jejich bdělost a pomoc při organizaci a místním dámám, ženám a děvčatům za skvělé občerstvení.
A protože jsme zase zapomněli požádat o recept na ten skvělý čaj, který umí připravit jen v Záhoří, nezbývá, abychom příště přijeli znovu.
Víte co? Přijďte taky.

 
Ohňostroje Písek na Facebooku! 
Kromě  internetových stránek  nás můžete navštívit i na našem Facebookovém profilu.                
Nemusíte nás dlouho hledat,
stačí kliknout na obrázek vedle tohoto  textu:                               


 

Formulář pro ohlášení ohňostroje:
Se změnou legislativy přišly i změny v ohlašování ohňostrojů. Podrobnosti najdete na stránce Zákony. Interaktivní formulář pro ohlášení ohňostroje  a podrobnosti  pro jeho vyplnění najdete ZDE.
 
 
 
Ohňostroje Písek - profesionální ohňostroje, ohňostroje pro vlastní odpálení tel: 724311586