Úvod O nás Nabídka Dokumenty Reference Zákony Objednávka Kontakt
Zahradni ohňostroje Pyrotechnické výrobky Realizované ohňostroje Aktuality Akce!
 
 
Aktuality
 
 
 
 
 
 
Ohňostroj 2023 v Záhoří u Písku.

Tak zase po roce bylo pro nás potěšením, objevit se v obci Záhoří a připravit, dnes už tradiční, Novoroční ohňostroj. Počasí letos rozhodně nepřipomínalo zimní období, když kolem nás začala létat moucha a u plotu jsme objevili houbu, nebyli jsme si jistí správným datem, ale bylo to tak.

Děkujeme tedy přírodě, že pro Vás i pro nás připravila tak skvělé podmínky, děkujeme panu starostovi a zvukovému technikovi za tradiční skvělou spolupráci, děkujeme místním hasičům za bezchybný dozor nad akcí, děkujeme místním ženám za to, že se starají o naše i Vaše občerstvení a děkujeme zvláště Vám, věrným divákům, protože bez Vás by to prostě nebylo ono.

Věříme, že se příští rok i v letech dalších opět setkáme, abychom společně vstoupili do nových roků a že jich bude ještě hodně. Doufáme, že i přes kampaně, které se v současné době vedou proti ohňostrojům, zvítězí zdravý rozum a že ohňostroji napácháme menší škody, než prezidentský speciál, letící na ekologický summit.

Hodně štěstí, spokojenosti a hlavně zdraví v roce 2023!

 

 
 
Ohňostroje Písek na Facebooku! 
Kromě  internetových stránek  nás můžete navštívit i na našem Facebookovém profilu.                
Nemusíte nás dlouho hledat,
stačí kliknout na obrázek vedle tohoto  textu:                               


 

Formulář pro ohlášení ohňostroje:
Se změnou legislativy přišly i změny v ohlašování ohňostrojů. Podrobnosti najdete na stránce Zákony. Interaktivní formulář pro ohlášení ohňostroje  a podrobnosti  pro jeho vyplnění najdete ZDE.
 
 
 
Ohňostroje Písek - profesionální ohňostroje, ohňostroje pro vlastní odpálení tel: 724311586