Úvod O nás Nabídka Dokumenty Reference Zákony Objednávka Kontakt
Zahradni ohňostroje Pyrotechnické výrobky Realizované ohňostroje Aktuality Akce!
 
 
Aktuality

Novoroční ohňostroj  1.1. 2019  v Záhoří u Písku
První leden 2019 nás nepříjemně překvapil větrným počasím, které se, bohužel, projevilo nejen při přípravě ohňostroje, ale i v jeho průběhu.  Vlivem silného větru dochází k rychlejšímu hoření efektů  i jejich rozmístění na obloze pak není úplně přesné.  Ale větru a dešti neporučíš.
Přiznáme se, že vzhledem k nepříznivému počasí jsme očekávali malou účast diváků. Ale velice jsme se zmýlili a byl to omyl, který dokáže potěšit.  Neradi bychom se pletli v odhadu, ale Vás, diváků, bylo zase více, než minulý rok.
Děkujeme Vám za Vaši přízeň, za to, že jste v takovém hojném počtu přišli s námi otevřít rok 2019.
Děkujeme panu starostovi za již tradičně výbornou komunikaci a spolupráci, zvukovému technikovi, který  to ve větru vůbec neměl snadné, hasičům za jejich bdělost a pomoc při organizaci a místním dámám, ženám a děvčatům za skvělé občerstvení.
A protože jsme zase zapomněli požádat o recept na ten skvělý čaj, který umí připravit jen v Záhoří, nezbývá, abychom příště přijeli znovu.
Víte co? Přijďte taky.

 
Ohňostroje Písek na Facebooku! 
Kromě  internetových stránek  nás můžete navštívit i na našem Facebookovém profilu.                
Nemusíte nás dlouho hledat,
stačí kliknout na obrázek vedle tohoto  textu:                               


 

Formulář pro ohlášení ohňostroje:
Se změnou legislativy přišly i změny v ohlašování ohňostrojů. Podrobnosti najdete na stránce Zákony. Interaktivní formulář pro ohlášení ohňostroje  a podrobnosti  pro jeho vyplnění najdete ZDE.
 
 
 
Ohňostroje Písek - profesionální ohňostroje, ohňostroje pro vlastní odpálení tel: 724311586