Úvod O nás Nabídka Dokumenty Reference Zákony Objednávka Kontakt
Zahradni ohňostroje Pyrotechnické výrobky Realizované ohňostroje Aktuality Akce!
 
 
Aktuality

Nová nabídka pyrotechnických efektů!
Potřebujete pro Vaši oslavu efektní pyrotechnickou tečku nebo různé pyrotechnické drobnosti? Navštivte stránku AKCE a vybírejte.
 
Nový rok 2021 letos bez ohňostroje.
Když jsme se s Vámi na Nový rok 2020 loučili, vůbec by nás nenapadlo, že by se příští rok tradiční ohňostroj v Záhoří nekonal. Ale člověk míní a Covid mění. Situace, bohužel, neumožňuje, abychom společně vstoupili do roku 2021 tak, jak jsme byli poslední roky zvyklí.
Tak alespoň přijměte naše přání, ať se Vám v novém roce daří co nejlépe, každému notnou dávku zdraví, štěstí, spokojenosti a buďte na sebe v této nelehké době co nejvíce opatrní. Věříme, že tu zákeřnou bestii společně porazíme a příští rok si všechno vynahradíme.
 
 
Vše nejlepší v roce 2021 a držte se!


 
Ohňostroje Písek a obec Záhoří společně do  roku 2020
Vlídné počasí po celý den jako by bylo předzvěstí pěkného večera a zároveň pozvánkou pro diváky letošního ohňostroje. A že se Vás sešlo opravdu hodně. Za to bychom chtěli všem opravdu upřímně poděkovat, protože bez Vás by to prostě nebylo ono.
Velkým přínosem bylo i ozvučení pomocí nové zvukové aparatury s výbornou obsluhou. Náš dík patří i tradičně skvělé organizaci pod vedením pana starosty, místním usměvavým ženám, které připravují občerstvení, hasičskému sboru obce Záhoří, který bdí nad průběhem akce, zkrátka všem, kteří se na průběhu akce podílejí. Bez přehánění můžeme říci, že mnoho obcí a měst může jen tiše závidět, že v Záhoří to prostě umí.
A proto se k Vám těšíme i příští rok.
Videozáznam z ohňostroje najdete na stránce Realizované.
 
 
Ohňostroje Písek na Facebooku! 
Kromě  internetových stránek  nás můžete navštívit i na našem Facebookovém profilu.                
Nemusíte nás dlouho hledat,
stačí kliknout na obrázek vedle tohoto  textu:                               


 

Formulář pro ohlášení ohňostroje:
Se změnou legislativy přišly i změny v ohlašování ohňostrojů. Podrobnosti najdete na stránce Zákony. Interaktivní formulář pro ohlášení ohňostroje  a podrobnosti  pro jeho vyplnění najdete ZDE.
 
 
 
Ohňostroje Písek - profesionální ohňostroje, ohňostroje pro vlastní odpálení tel: 724311586