Úvod O nás Nabídka Dokumenty Reference Zákony Objednávka Kontakt
Zahradni ohňostroje Pyrotechnické výrobky Realizované ohňostroje Aktuality Akce!
 
 
Dobrý den, na svých stránkách se Vám představuje firma Ohňostroje Písek. Zabýváme se přípravou, prodejem a realizací ohňostrojů nejrůznějších druhů.
Za dobu deseti let, kdy v oboru působíme, už dobře známe Vaše požadavky a představy a to nám umožňuje sestavit skutečně kvalitní ohňostroj podle Vašich představ, možností a požadavků. Stejně pečlivě přistupujeme k přípravě zahradních ohňostrojů pro vlastní odpálení jako k velkým ohňostrojům pro oslavy výročí měst, obcí, firemní výročí a podobné příležitosti.

Spektrum nabízených efektů je v dnešní době skutečně široké a stále se rozvíjí. Tento vývoj pozorně sledujeme a novinky se pravidelně objevují v našich ohňostrojích.
Tak, jako se umělec snaží na jevišti předvést v tom nejlepším světle, je i ctí ohňostrůjce prezentovat svou práci v té nejlepší kvalitě. Proto se věnujeme skutečně pečlivě přípravě ohňostroje tak, aby jednotlivé jeho prvky do sebe zapadaly a ve svých kombinacích vytvářely zajímavé a poutavé efekty. Profesionální ohňostroje odpalujeme pomocí speciálního elektronického zařízení, které zaručuje špičkovou kvalitu ohňostroje a dokonalou návaznost jednotlivých prvků. Po dohodě můžeme nabídnout hudební podklad pro ohňostroj s vlastním ozvučením.
Další potřebné informace najdete v jednotlivých rubrikách našeho webu, nebo nás neváhejte kontaktovat.

Ohňostroje Písek - profesionální ohňostroje, ohňostroje pro vlastní odpálení.  tel: 724311586